Аржентинският Индепендиенте желае да привлече звездата на Манчестър Сити Серхио Агуеро по-късно през тази година.
31-годишният стрелец на „гражданите” изкара близо декада време от кариерата си в Индепендиенте, като три от тях са за първия отбор, след което играе за Атлетико Мадрид.
Утвърждавайки се в Европа като един от най-добрите нападатели, Агуеро премина в Сити и спечели 10 трофея с „гражданите”, но аржентинският клуб смята да го върне в родината му.
Редица медии в Южна Америка твърдят, че в клуба са готови за операция „Агуеро” и ще предложат оферта на играча една година преди неговият контракт със Сити да изтече, пише Фокус.
Кун Агуеро има 254 гола в 368 мача за Сити, като е голмайстор №1 в историята на клуба.








Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Рецепта от Гърция: Сочно пилешко сувлаки
Гюров: Властта превръща бюджета в оръжие срещу бъдещето
Катастрофа с камион предизвика задръстване край Мало Бучино (+ВИДЕО)
Голям астероид ще премине близо до Земята в събота
Финансист: Двата големи проблема на бюджета са дълга и дефицита
Отстраниха от поста директор на НДК Андриана Татарова
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Volkswagen ID. Buzz става кемпер срещу 2600 евро
Ferrari показа уникат за над милион долара
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Клареса Шийлдс се завръща в средна категория за битка с Кей Скот
Невралгична амиотрофия – когато внезапната болка в рамото води до мускулна слабост
Колко часа сън са нужни при децата, според възрастта?
10 заболявания, които могат да повлияят на сексуалния живот
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Коментари
Напиши коментар15:01 | 15 апр 2020 г.
14:54 | 15 апр 2020 г.
Напиши коментар